Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. By Fatih Arslan Hakkında Kimdir? Kaç Yaşında ? Doğum Tarihi ?

By Fatih Arslan Hakkında Kimdir? Kaç Yaşında ? Doğum Tarihi ?

admin admin -

By Fatih Arslan Hakkında Kimdir? Kaç Yaşında ? Doğum Tarihi ?

Bazı işler vardır ki kişiye değerli hissettirir. Küçük bir kağıt parçasından yapılan kuğu bazen en ünlü ressamın paha biçilmez portresinden daha değerlidir. Bir nesnenin değeri arkasındaki emek kadar niyetle kıymetlenir. Gözle görülebilir, elle tutulabilir herhangi bir şeyin verdiği mutluluk ancak bu şey, iyi bir niyetle yapıldıysa gerçektir. By Fatih Arslan tarafından tasarlanan, birbirinden farklı estetik duruşlarıyla göze çarpan Ayna modelleri yüzümüzdeki gerçek mutluluğu yansıtmak için üretildi.

 

By Fatih Arslan:

Ayvansaray Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olan By Fatih Arslan işine gösterdiği özveriyle kısa süre içerisinde ismini duyurmuş bir iş adamıdır. Sempatik yapısı, doğrucu söylemleri ve müşteri memnuniyeti odaklı iş politikasıyla beraber çalıştığı kişilerin saygısını kazanmıştır. Alışveriş içerisinde olduğu pek çok kişi tarafından önce işi daha sonra karakteriyle övgüye layık görülmüştür.

 

İş Politikası ve Tasarım:

Bir yönetici ancak işinin başındaysa başarılı olabilir. By Fatih Arslan iş politikasından türeyen mükemmeliyetçi yapısı gereği, tasarımını yaptığı ürünlerin çekim ve tanıtımıyla yakından ilgilenmekte, müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda gözetmektedir. Bu durum onu klasik bir yönetici olmaktan daha ötesine taşımış, Arslan’ı alışveriş etiğine güzel bir örnek haline getirmiştir.

 

İnternet Sitesi ve Hizmet:

By Fatih Arslan’a ait Resmi İnternet Sitesi tasarımıyla göz kamaştırıyor. İnternet sitesinin amacı bilgilendirme, tanıtım ve daha samimi bir iş ortaklığıdır. İnsanların birbirine yabancı olduğu bir devirde işlerini samimiyetle yürüten iş adamı, kendisini realist biçimde herkese tanıtmaktan geri durmuyor. By Fatih Arslan insanlarla arasındaki samimiyeti sadece alışveriş durumlarında değil, toplumsal etik çerçevesi içerisinde genç ya da yaşlı herkes için eşit miktarda sergiliyor.

 

İletişim ve Bilgilendirme:

İletişim için By Fatih Arslan’a ait resmi site üzerinden isim, soy isim ve telefon numaranızı ilgili alana girerek görüşmek istediğiniz konuyu gerekli kısımda belirttiğiniz takdirde size dönüş sağlanacaktır.

E- Posta: [email protected]

Telefon: 0539 291 55 63

 

Kaynaklar:

https://www.haberdenizi.com/

https://byfatiharslan.com/iletisim/

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir