Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Elit Ekstra Sağlam Sırt Hareketli Bakım ve Masaj Masası

Elit Ekstra Sağlam Sırt Hareketli Bakım ve Masaj Masası

admin admin -

 

Elit Ekstra Sağlam Sırt Hareketli Bakım ve Masaj Masası

Masaj en kısa tabir ile vücudun yumuşak dokularının manipülasyonudur. Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, ön kollar, ayaklar veya bir cihaz ile beraber uygulanmaktadır. Masajın asıl amacı genellikle vücut stresini azaltmak veya bir ağrı bölgesinin ağrısını en aza indirmektir. Avrupa Birliği ülkelerinde profesyonel şekilde masaj uygulamak üzere eğitilmiş olan kişilere geleneksel olarak masör veya masöz denmekte ve bu kişiler bir sertifika ile kayıt altına alınmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise bu kişilere “Lisanslı Masaj Terapisti” denmektedir. Ayrıca bu kişiler Amerika Birleşik Devletleri’nde de sertifikalar ile kayıt altına alınmakta ve lisanssız çalışmalarına izin verilmemektedir.

Masaj profesyonel ortamlarda yapılmaktadır. Masaj salonlarında kişiye masaj masası üzerinde uzanırken, masaj yatağı veya masaj koltuğunda otururken veya yerde minder üzerinde uzanırken masaj yapılmaktadır. Bu noktada masaj yatağı ürününün konforu en önemli detaylardan bir tanesidir. Bunun nedeni masajın en önemli unsurunun konfor olmasıdır. ProBed olarak Elit masaj masası modelimiz ile siz değerli müşterilerimize kalite ve konforu bir arada sunuyoruz. Masaj sektöründe İsveç usulünde derin doku, yapısal entegrasyon, tetik noktası, elle lenfatik drenaj, spor masajı, Tay masajı ve tıbbi masaj dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan pek çok yöntem bulunmaktadır.

ProBed olarak Elit katlanır ayaklı masaj masası modelimiz ile siz değerli müşterilerimize masaj konusunda pek çok artı sunuyoruz. Tüm yüzeysel alanı beş santimetrelik gri sünger ile kaplı olan ürün, vinlex antibakteriyel deri döşemedir. Elit modelimizin profil ölçüleri 60x60x150 santimetre olup, tam ağırlığı 32 kilogramdır. Üründe yüz üstü masajların da kolaylıkla yapılabilmesi için yüz koyma deliği bulunmaktadır. Ürünün alt kısmında masaj malzemelerini koymak için ızgara sistemi bulunmaktadır. Ürünün sırt kısmı manuel olup kademeli olarak ayarlanabilmektedir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir ancak kurulumu oldukça kolaydır. Elit masaj masası modeli iki yüz elli kilograma kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Ürünün tüm metal aksamı toz boya ile boyalı durumdadır. Ürünün ebatları 70x190x77 santimetre boyutlarındadır.

ProBed olarak müşterilerimizin geri dönüşlerine ve isteklerine önem veriyor, kullanım kolaylığını sağlamak amacı ile çalışmalarımıza her geçen gün yenisini ekliyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi satın alım deneyimini yaşatmak ana misyonumuz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir