Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ferhat Bostancı’dan müjdeli haber.

Ferhat Bostancı’dan müjdeli haber.

admin admin -

Ferhat Bostancı’dan müjdeli haber.

Uzun zamandır müzik konusunda çalışmalarına devam eden ve bu yaz için bomba bir single çalışması ile müzik piyasasına dönüş yapmayı planlayan Ferhat Bostancı sevenlerini mutlu etti. 

Şırnakta dünyaya gelen ve okul hayatını başarılı bir şekilde bitiren başarılı sanatçı Ferhat Bostancı ilk olarak rap müziği ile müzik sektörüne giriş yaptı. Rap müziğine olan sevgisi ile bunu kariyer olarak da devam ettirmek isteyen Ferhat Bostancı bunun içinde oldukça fazla çalışmıştır. Müzik piyasasındaki dalgalanmalar nedeni ile oldukça sıkıntılı süreçler geçiren isim yine de azimli bir şekilde çalışmasını sürdürmüş ve sosyal medya konusunda da şanslı olan Ferhat Bostancı bu alanda oldukça fazla başarılı oldu. Kısa sürede popülerliğini büyüten isim özel sebeplerden dolayı müzik hayatına bir süre ara vermek zorunda kaldı. Fakat kısa bir süre önce müzik hayatına geri döneceğini bildiren sanatçıdan müjdeli haber en çok hayranlarını sevindirdi. 

Herkes onu rap müziği ile dönecek diye beklerken tarzını bambaşka bir boyuta getiren başarılı sanatçı daha farklı ve cesur adımlar atmaya şimdiden hazır. Öyle ki bu tarz için oldukça yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan Ferhat Bostancı bu konuda hayranlarını mutlu edecek. Sadece müzik piyasasına dönme konusunda değil aynı zamanda Ferhat Bostancı şimdilik yaza bomba bir single müzik çalışması ile gireceğinin de müjdesini verdi. Bu konuda sevenlerini heyecanlandıran isim şimdilerde ise bu single çalışması için çalışmakta. Hayranları ise yeni single için şimdiden şarkı için hazır onu bekliyor!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir