Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. GlobCentre | Gezerken Evini Al  – Kıbrıs’ ta Ev Sahibi Olmak

GlobCentre | Gezerken Evini Al  – Kıbrıs’ ta Ev Sahibi Olmak

admin admin -

GlobCentre | Gezerken Evini Al  – Kıbrıs’ ta Ev Sahibi Olmak

Kıbrıs’ta ev almanın ne kadar mantıklı bir yatırım olduğunu deneyimlemek için Globcentre Kıbrıs turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Bir yandan nezih plajlarını görecek, diğer yandan tarihsel yapıları ve kültürel zenginlikleri keşfedecek ve bir yandan mülk satın almanın avantaj ve kolaylıklarını öğreneceksiniz.

Kıbrıs, Türkiye kıyılarında, tarih ve kültür açısından zengin, güzel manzaralara ve muhteşem havaya sahip bir adadır. Ada, dünyanın en büyük şehirlerinden bazılarına ev sahipliği yaptığı antik çağlara kadar uzanan zengin bir tarihe sahiptir. Kültürel yapısı bir yana modern, özgür ve güvenli yaşam standartları da oldukça yüksektir. Bu da Kıbrıs’ta bir ev satın almayı herkes için çok cazip kılmaktadır.

Gezinti ve Yatırım: İkisi bir arada!

Globcentre Kıbrıs turlarına katılarak Kıbrıs’ın muhteşem doğasını ve kültürel zenginliklerini keşfederken mülk sahibi olmanın avantajları ve kolaylıklarını deneyimleyin.

Kıbrıs’ta ev satın almak çok kolay.

Kıbrıs’ta ev satın almak kolaydır ve burada mülk satın almanın birçok avantajı vardır. Emlak piyasası güçlü ve hızlıdır, kredi imkanları ile güzel bir ev bulabilirsiniz.

Dünyanın en güvenli ülkelerinden olan Kıbrıs’ta bir ev satın almak size huzur verecektir. Siyasi ve ekonomik kaostan uzak, sakin bir hayat sürme imkânınız bulunuyor. Tam da bu noktada  Globcentre olarak sizlere bu sakin hayatı yaşayacağınız evinizi almanızda yardımcı oluyor…

Kıbrıs yaşam standartları yüksektir.

Kıbrıs, modern ve güvenli yaşam için harika bir yerdir. Globcentre sayesinde yüksek standartlarda yaşamak istemez misiniz?

Sağlık, eğitim ve diğer hizmetlere iyi erişim ile kaliteli bir yaşamın tadını çıkaracaksınız. Eğer kariyer planları yapıyorsanız Kıbrıs’ta özellikle turizm ve denizcilik alanlarında birçok iş fırsatı bulunmaktadır.

Kıbrıs’ta denize sıfır bir mülk satın almak mantıklıdır.

Kıbrıs’ta bir ev satın almak harika bir yatırımdır. Kredili ev alımlarınız için Globcentre sizlere yardımcı olacaktır.

Buna ek olarak, Kıbrıs yabancılara karşı çok misafirperverdir: Kıbrıs vatandaşı olmamanız veya dil bilmemeniz önemli değildir çünkü çocukların erken yaşlardan itibaren İngilizce öğrenebilecekleri birçok uluslararası okul vardır.

 

Kıbrıs’ta yaşamak

Kıbrıs’ta yaşamanın birçok avantajı vardır:

  • Yaşamanız için güvenli bir yerdir.
  • Yaşam kalitesi yüksektir ve sağlık, eğitim ve diğer hizmetlere iyi erişim vardır.
  • Kıbrıs’ta özellikle turizm ve denizcilik sektörlerinde birçok iş fırsatı bulunmaktadır.

Sizi Müthiş Bir İklim Bekliyor

İklimi harika: Kıbrıs, ılıman kışları ve sıcak yazları ile Akdeniz iklimine sahiptir. Ada ülkesi uzun saatler boyunca güneş ışığından yararlanır, bu da onu yaşamak veya ziyaret etmek için ideal bir yer haline getirir.

Kıbrıs aynı zamanda Avrupa’nın en güvenli ülkelerinden biridir; suç oranı düşüktür, yolsuzluk nadirdir ve yaşam standardı yüksektir. Özellikle İstanbul’dan tası tarağı toplayıp Kıbrıs’a taşınan birinin yaşayacağı rahatlığı düşünsenize? Çok hoş.

Kendinizi Güvende Hissedeceksiniz

Kıbrıs yaşamak için güvenli bir yerdir. Kıbrıs’ta özellikle turizm ve denizcilik alanlarında birçok iş fırsatı bulunmaktadır. Hava da harika; yaz aylarında (Mayıs’tan Ekim’e kadar) sıcak, kış aylarında (Kasım’dan Nisan’a kadar) serin. Sağlık, eğitim ve diğer hizmetlere iyi erişim sayesinde yaşam kalitesi yüksektir

Yüksek Yaşam Kalitesi

Kıbrıs’ta yeni bir ev arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken hususların başında yaşam kalitesi gelmelidir. Yaşam kalitesi yüksektir: Yaşam kalitesi denildiğinde aklımıza ilk gelen şey alım gücü oluyor. Globcentre size daha yüksek yaşam kalitesi imkanı sunuyor.

Emlak fiyatları uygun (Avrupa standartlarına göre).

Buradaki emlak piyasası diğer Avrupa ülkelerinin çoğundan oldukça uygun seviyelerdedir, bu nedenle kararınızı verirken bunun farkında olmanız önemlidir. Globcentre de tam da bu aşamada devreye giriyor.

Öncelikle, fiyatlar birçok Avrupa ülkesinden daha düşüktür: Aslında, böylesine güzel bir yer için beklediğinizden çok daha düşüktür! Emlak fiyatları İngiltere ve İrlanda’dan da daha uygun seviyelerde; İspanya ve İtalya; Fransa; Almanya… artık büyük resmi gördünüz! Bu da demek oluyor ki, eğer yurtdışında (ve özellikle Avrupa dışında) mülk satın almayı düşünüyorsanız, Kıbrıs sizin için en iyi seçenek olabilir – özellikle de uygun fiyat sizin için önemliyse!

 

 

Emlak vergileri düşüktür

Vergiler söz konusu olduğunda Kıbrıs, Avrupa’daki en iyi yerlerden biridir. Emlak vergileri düşüktür ve Kıbrıs’ta sermaye kazancı vergisi yoktur. Bu, evinizi satma zamanı geldiğinde herhangi bir ek maliyet konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Globcentre En Uygun Mülk Seçimi İçin Hazır

Kıbrıs’ta bir ev satın almak istiyorsanız çok sayıda seçeneğiniz var. Globcentre sayesinde Adanın her yerinden müstakil evlerden lüks sahil dairelerine kadar çok çeşitli mülkler arasından uygun fiyatlarla seçim yapabilirsiniz.

Buradaki yaşam kalitesi yüksek ve emlak vergileri düşüktür, bu da burayı gayrimenkule yatırım yapmak veya uzun yıllar kiraladıktan sonra kendi evlerine taşınmak isteyen alıcılar için cazip bir yer haline getirmektedir. Hava durumu da sıcak yazları ve ılıman kışları ile harika!

Deprem Önlemleri Oldukça Fazla

Yaşam kalitesinin yüksek olduğu ve dünyanın en güvenilir ülkelerinden olan Kıbrıs’ta konut kat sayılarında alınan önlemler oldukça sıkıdır. Kıbrıs’ ta bulunan tüm mülkler maximum 3-4 katlı olup temel yapıt kontrolleri, zemin etüt gibi kontrolleri çok sıkı şekilde denetlenmektedir. Kıbrıs’ta yer alan satılık evlerimizi görüntülü görüşme ile inceleyebilirsiniz. Görüntülü inceleme için www.globcentre.com adresinden randevu oluşturmalısınız.

Kıbrıs: Cennetten Bir Köşe

Yaşam kalitesi ve uygun fiyat arıyorsanız Kıbrıs’ta bir ev satın almak cazip bir seçenektir.

Ülkede düşük emlak vergileri vardır ve sermaye kazancı vergisi yoktur, bu da yatırımınızın uzun bir yol kat edeceği anlamına gelir.

Sonuç

Kıbrıs yaşamak, çalışmak ve emlak yatırımı yapmak için harika bir yerdir. İyi bir yaşam kalitesine sahip uygun fiyatlı bir ev arıyorsanız, Kıbrıs listenizin başında yer almalı ve profesyonel yardım için Globcentre ile iletişime geçmelisiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir