Malatya Güncel Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. MYB Tekstil Sürdürülebilir Bir Hayatı Destekliyor

MYB Tekstil Sürdürülebilir Bir Hayatı Destekliyor

admin admin -

MYB Tekstil Sürdürülebilir Bir Hayatı Destekliyor

Sürdürülebilirlik anlayışının tüm dünyada etkisinin yayıldığı şu günlerde kurumsal firmalar da doğa için üstlerine düşeni yerine getirmeye başlıyor. Sürdürülebilirlik, üretilen ürünlerde geri dönüşüm malzemeler kullanmaktan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretmeye kadar uzanan geniş bir alan olarak karşımıza çıkıyor.

 

 Sürdürülebilir ürünler üretmek isteyen firmalar ise geri dönüşümün gücünden faydalanmakla birlikte yenisine uzun süre ihtiyaç duyulmayacak kalitede ürünler üretmeyi ihmal etmiyor. MYB Tekstil de sürdürülebilirlik alanına ürünleri ile katkı sağlıyor. Ürünlerde insan sağlığına uygun kaliteli malzemeler kullanarak ürünlerin geç deforme olmasını ve uzun vadede kullanılmasını da sağlıyor.

 

Bununla birlikte firmaların reklamını yapmak için güzel bir vesile olan promosyon ürün üretimlerini de başarı ile gerçekleştiriyor. Promosyon yelek modellerinden promosyon tişörte kadar pek çok ürün ile müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. MYB Tekstil tüm ürünlerinde olduğu gibi promosyon ürünleri söz konusu olduğunda da kaliteden ödün vermiyor.

 

 

Promosyon Yelek Avantajları Nelerdir?

Geçmiş zamanlarda promosyon ürünlerde kalem, bez çanta, takvim gibi kıyafet olmayan ürünlerin kullanımı daha yaygındı. Ancak günümüzde promosyon ürünler arasına kıyafetler de dahil olmaya başladı. Firmalar ise promosyon ürün siparişlerini her mevsime uygun olacak şekilde ve kaliteli biçimde üretilmiş ürünler üzerinden vermektedir. Üst giyim konusunda hem yaz mevsimine uygun hem de kış mevsimine uygun olacak şekilde üretilen promosyon yeleklerin avantajlarını şu şekilde listelemek mümkün olmaktadır:

 • Promosyon yelekler ve promosyon tişörtler sayesinde firmalar çok daha fazla müşteriye ulaşarak kendilerini tanıtma imkanı bulurlar.
 • Promosyon yelekler pek çok materyalden üretilebildiği gibi polar yelek kış aylarında sık tercih edilir.
 • Promosyon yelek üreten firmalar imajlarını üst seviyeye çıkarır ve çok daha prestijli bir konuma geçer.
 • Promosyon yelekler üzerinde yer alan marka logoları sayesinde akılda kalıcılık artar.
 • Promosyon yelek dağıtan firmaların müşterileri ile olumlu ilişkileri gelişir.
 • Üretilen promosyon yeleklerin modern görünüme sahip olması ve şık durması ile müşterilerin ürünü kullanım sıklığı ve markanın akılda kalıcılığı artar.
 • Promosyon ürün dağıtımı yapan firmaların kurumsal kimlikleri ön plana çıkmış olur.
 • Promosyon ürünlerde kullanılan malzemenin kaliteli olması ürünlerin uzun ömürlü olarak kullanılmasına destek olur.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir