Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Samsun Günlük Kiralık Ev, Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Samsun Günlük Kiralık Ev, Günlük Kiralık Ev Fiyatları

admin admin -
Samsun Günlük Kiralık Ev


Günlük kiralık evler kısa süreli seyahatler içerisinde konforlu bir şekilde konaklamayı sağlayan ve sıklıkla talep gören konaklama çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu bağlamda konaklayan kişilerin kendi evlerini aratmayan bu tip konaklama türlerinde insanların daha geniş bir alanda kendilerine özel mekanların oluşturulması amaçlanmaktadır.

 

Samsun Atakum Günlük Kiralık Ev İlanlarını, fiyatlarını, fotoğraflarını, konumunu ve hizmetlerini  İncelemek İçin Aşağıdaki başlıkları tıklayabilirsiniz.


Samsun günlük kiralık ev

Atakum günlük kiralık ev

Atakum Günlük Kiralık Ev

Samsun iline bağlı Atakum ilçesinde denize ve şehre yakın alanlarda konaklamaya yardımcı olan ve otel konforu yaşatan atakum günlük kiralık ev hem kişilerin bireysel özgürlüklerini ön plana çıkartmakta hem de bütçe dostu konaklama imkanı sunmaktadır.

Atakum Günlük Kiralık Ev Özellikleri Nelerdir?

Günlük kiralık evlerin konaklayan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla dizayn edilmiştir. İç mekan tasarımı ve kişilerin temel ihtiyaçlarını karşılayan atakum günlük kiralık ev özellikleri içerisinde mutfak, banyo, duş, temiz havlu, yatak odası temiz nevresim takımları, oturma odası, Televizyon, internet bağlantısı, buz dolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi tüm temel ihtiyaçları karşılamaktadır. Şehir merkezi içerisinde yer alan atakum günlük kiralık ev aynı zamanda denize yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Samsun Günlük Kiralık Ev

Samsun şehrinde şehir merkezi içerisinde yer alan samsun günlük kiralık ev metrekare ve oda sayısına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. 1+1, 2+1, 1+0 değil gibi oda sayılarına göre ihtiyaçlar dahilinde kiralama imkanı sağlamaktadır. Samsun günlük kiralık ev tüm çeşitleriyle içerisinde mutfak ve mutfak malzemelerini barındırmakta ve kullanıcının kendi isteği dahilinde yemek hazırlamasına olanak tanımaktadır. Oturma odasında yer alan koltukların aynı zamanda yatak olması sebebiyle samsun günlük kiralık ev 1+1 dairelerde 4 kişi konaklama imkanı sağlamaktadır. 

Temizlik ve hijyen malzemeleri tüm kiralık dairelerin içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca yeni misafir girmeden önce dairenin tüm temizlik, havlu ve nevresim takımı değişiklikleri yapılmaktadır. Konaklamaya ihtiyaç duyan herkese jollyhome.com.tr güvencesiyle hizmet verilmektedir. Günlük kiralık evlerin cephe seçimi misafir tarafından yapılabilmektedir. Bu bağlamda güneş gören veya kuzey cephe daireleri istekler doğrultusunda seçme imkanı jollyhome.com.tr tarafından sağlanmaktadır.

1+1 dairelerde ebeveyn yatak odasına istendiğinde bir tek kişilik yatak veya bebek yatağı konulabilmektedir. Yine salon koltukları açılabilmekte ve 2 kişilik yatak haline getirilebilmektedir. Bu bağlamda 5 kişilik bir aile 1+1 dairelerde rahatlıkla konaklayabilmektedir.

Günlük Kiralık Ev Neden Tercih Edilmektedir?

Günlük kiralık ev tercih edilmesinin en büyük sebebiyle uygun ve bütçe dostu fiyatlar ile ekonomik tatil yapmak isteyenlerin ilk tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Ayrıca özellikle son dönemlerde yaşanan salgın sıkıntısı sebebiyle kalabalık ortamda bulunmamak ve daha izole bir şekilde tatil yapmak isteyen misafirler için oldukça önemlidir. 

Kalabalık bir ailenin otel masraflarının ortalama yarısı kadar daha az ve ev konforunu sevenlerin mutlaka jollyhome.com.tr ziyaret etmesi ve bilgi alması konu ile ilgili yetkililer ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır. jollyhome.com.tr web sayfası üzerinden misafirler diledikleri büyüklükteki daireyi seçme imkanına sahiptirler.  

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir