Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sönmez Outdoor’dan Yeni Ürün “ŞİŞME YÜZEN ÇADIR”

Sönmez Outdoor’dan Yeni Ürün “ŞİŞME YÜZEN ÇADIR”

admin admin -

Sönmez Outdoor’dan Yeni Ürün “ŞİŞME YÜZEN ÇADIR”

 

Kamp yapmak isteyenler için özgürlük çok önemlidir. İstenilen yerlerde kamp yapmak belki de bu aktivitenin en güzel tarafını oluşturuyor. Ancak her ne kadar diğer geleneksel konaklama seçeneklerine göre daha fazla olanak sunsa da kamp yapmak da genel olarak karada gerçekleşiyor. Fakat Sönmez Outdoor tarafından dünyada ilk olarak geliştirilen yüzen çadır çeşitleri suyun üstünde de benzersiz bir kamp deneyimi yaşanmasını sağlıyor.

Suyun Üstünde Kamp Deneyimi

Karada kamp yapmanın ne kadar keyifli olduğu göz önünde tutulursa suyun üstünde kamp yapmanın ne kadar daha keyifli olacağı tahmin edilebilir. Ancak geleneksel çadırlar suyun üstünde kamp yapmak için elverişli değildir. Bu durumda da özel olarak geliştirilmiş yüzen çadır çeşitlerinin kullanılması gerekir.

Sönmez Outdoor kalitesiyle üretilen yüzen çadırlar suyun üstünde durabilme özelliği ile birlikte benzersiz bir kamp deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Üstelik şişme özelliği ile birlikte kısa süre içinde zahmetsiz şekilde kullanıma hazır hale geliyor.

Çok dalgalı olmayan sularda; göl, deniz, sahil, koy, dere veya nehir gibi alanlarda kamp yapmak isteyenler için önemli bir fırsat sağlayan bu çadırlar suyun üstünde yıldızlara bakarak kamp yapabilmenizi olanaklı hale getiriyor. Çadırın direklerinin olmaması ve tamamen şişirilebilir olması kullanım açısından da olası sorunların önüne geçiyor. Üstelik şiddetli rüzgarlara karşı da dirençli olduğundan kötü havalarda bile kamp deneyiminin en iyi şekilde yaşanmasına olanak tanıyor.

Tek kişi veya sevdikleriniz ile kullanabileceğiniz yüzen çadırlar adeta bir tür küçük yat veya tekne keyfi de sunuyor. Hareket etmemesi için kıyıda bağlayabileceğiniz bu çadırlar suyun hafif dalgaları ile birlikte uykunuz için de benzersiz bir konfor yaratıyor.

Kullanışlı ve Benzersiz Çadır Çeşitleri

Kamp yapmayı daha konforlu hale getirmek için geliştirilen yeni nesil çadır seçenekleri dünyada ilk kez Sönmez Outdoor kalitesiyle sunuluyor. Yüzen çadırın yanında şişme kamp çadırı çeşitleri de kaliteleri ve işlevsel yapıları ile birlikte kamp yapmayı daha kolay ve rahat hale getirmeyi başarıyor. Üstelik şişerek kurulan özellikte olmaları karada ve suda kamp yaparak kısıtlamalardan kurtulmak isteyen doğa tutkunlarına en güzel deneyimleri yaşamlarını sağlıyor. Daha fazla detay ve fiyatlar için https://www.sonmezoutdoor.com sitesini ziyaret ediniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir