Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Takma Tırnak Nedir?

Takma Tırnak Nedir?

admin admin -

Takma Tırnak Nedir?

Takma tırnak hazır olarak satılan ürünler arasında yer alıyor. Bu tırnakları kişi kendisi de hazır olarak alarak kendisi takabilmektedir. Takma tırnağın yan kısımlarında ya da içinde yapışkanlı bir bölümü bulunur. Kişinin tırnağının üzerine yapıştırılarak kullanılabilir. Tırnakları yeterli uzunlukta olmayan ama acil davetlere katılması gereken kadınlar için ideal çözüm sunuyor. Bunun yanında takma tırnakların kullanım ömrü çok kısadır. Birkaç gün içinde yapışkanı gitmekte ve kullanılamamaktadır.

Tırnaklarının her zaman bakımlı görünmesini aynı zamanda acil durumlara da hazırlıklı olmak isteyen kadınlar içinse protez tırnak önerilmektedir. Protez tırnak gelişmeye devam eden teknoloji ile birlikte ortalama dört hafta boyunca kullanılabiliyor. Leman Demir Güzellik salonunda yapılmasının ardından düzenli bakımları da ihmal edilmediği takdirde bu sürenin aylar boyunca uzadığı görülebiliyor.

Tırnak Güçlendirme Nasıl Yapılıyor?

Tırnakların uzun, bakımlı ve estetik görünmesi her kadının istediği bir durumdur. Ama bazı kadınların tırnakları ince olduğundan sık sık kırılabilmektedir. Ayrıca tırnak yeme alışkanlığı olan kadınlarında tırnaklarında zayıflama ortaya çıkabiliyor. Bu sorunların ortadan kaldırılması için de güzellik merkezlerinde ojeleri güçlendirmek için özel bir katman uygulanmaktadır.

Tıpkı oje gibi bir formu olan bu maddenin uygulanması ile tırnak güçlenmekte ve kırılmamaktadır. Tırnak güçlendirme zayıf ve ince tırnakları olan kadınlarda kalıcı oje uygulamasında da yapılan uygulamalar içinde bulunuyor. Bu şekilde kalıcı oje uygulamasının daha uzun süre kalıcı olması sağlanmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir