Malatya Güncel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yagi Gerçek adı nedir? Yagi Kimdir? Yagi Biyografisi

Yagi Gerçek adı nedir? Yagi Kimdir? Yagi Biyografisi

admin admin -

Yagi Gerçek adı nedir? Yagi Kimdir? Yagi Biyografisi

 

Ben Yağız Sırma, namıdiğer Yagi. 8 Ocak 2001’de İstanbul’da doğdum. 2009 yılında tanıştığım piyano ile müzik dünyasına bir anda giriş yapmış oldum. Ardından 2015 yılında Twitch Partnerli (doğrulanmış) yayıncılık serüvenimden sonra 2018 yılında ise hiphop alt yapısına sahip şarkılar üretmeye ve müzik kariyerimi ciddi anlamda geliştirmeye başladm. Bu süreç boyunca ortaya çıkan emekler sonucu “Zamansız” adlı albümümü siz değerli dinleyicilerim ve müzik piyasasına sundum. Çeşitli şarkılarım, albümüm ve EP’lerim ile birlikte müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmış oldum.

 

Müzik ile dolu yılların ve tüm dünyayı kasıp kavuran pandeminin ardından 2022 yılında müzik turnelerinde yer aldım. Aynı zamanda müzik turnelerinde de sıkça yer aldım. Özel partiler ve IF Performance sahnesiyle yolumun kesişmesinin ardından Furkan Karakılıç ve Arem Özgüç gibi büyük ve iyi isimlerle de çalıştım.

Güçlü melodiler ve derin şarkı sözleri ile oluşturulan eserlerimle yavaşça iyi bir başarı sağladıktan sonra Spotify listelerine girmeye hak kazandım. Avrupa Müzik ve MuzikPlay etiketleri ile yayınlanan şarkılarım dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Şimdilerde prodüktörlük, ses mühendisliği ve şarkı sözü yazarlığı ile uğraşıyorum ve aynı zamanda da ower isimli sanatçı ile kurduğumuz bağımsız müzik şirketi Los Turcos ile ilgileniyorum.

 

Çeşitli sosyal medya platformlarımda da şarkılarımı tanıtmakta ve sosyal medya hesaplarımı aktif olarak kullanmaktayım. Karantina, Durma, Geri Gel, Hislerim, Rüya, Kolay, Deniyorum ve Kin adlı şarkılarımı da sırayla müzikseverler ile buluşturdum ve bazı müzik listelerine girmeye hak kazandım.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir